Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Dárky z minulosti

Veronika | 08.01.2022

Ahoj Báro,
když jsi byla na své úplně druhé kratičké výpravě do minulosti, tak sis vzala jednu lasturu do ruky a dostala se s tebou i na půdu. Ale jinak ti to musí někdo darovat jak to?

Re: Dárky z minulosti

Bára | 08.01.2022

No, na to taky nemůžu přijít. Možná když jsem na krátko tak si můžu přinést? To mě vlastně nenapadlo zkusit. Nebo, třeba to tehdy bylo jenom jako že abych tomu začala věřit? Divný, co?

Nový rok

Tereza Zubalová | 01.01.2022

Šťastný nový rok všem!

Re: Nový rok

Veronika Válková | 01.01.2022

Děkujeme, Tobě taky, Terezko!

Re: Nový rok

Bára | 01.01.2022

Júúú díky moc a Tobě taky ať se Ti daří dobře!

atlas

Lída | 25.12.2021

No a kdyby to šlo tak i fotku Barči.

Re: atlas

Bára | 27.12.2021

No to by možná šlo jenže ona se moc nenechá vyfotit. Vždycky je to rozmazaný nebo tak.

atlas

Lída | 25.12.2021

Ahoj Báro, tak mě napadlo jestli bys sem někdy dala fotku kouzelného atlasu a nějaké té mapy. Hrozně mě to zajímá.

Re: atlas

Bára | 27.12.2021

No já to mám zakázaný a taky sem nesmím dávat svoje fotky a fotky našeho domu a pokojíčku a ani na fejs nebi na instáč a nikam. Naši děsně držej na soukromí.

3.11 2021

Tomáš Jarůšek | 04.12.2021

Hele, Báro víš co mě zajímá? Kde doopravdy bydlíš. Na mapy cz. Jsem prohlédl všechny města a vesnice ale ne a ne tvoje bydliště najít. Nemohla bys mi prosím poradit?

<< 23 | 24 | 25 | 26 | 27 >>

Přidat nový příspěvek