Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Re: 21.1. 2022

Bára | 22.01.2022

Ahoj, Zorko,
no jo, viděla, no ale nevím, jaká postava je moje oblíbená. Protože jsem si podle knížky ty lidi představovala úplně jinak a nevíc jinak Aragorna. Ten filmovej Aragorn by tomu mýmu Aragornovi mohl tak dělat štolbu, v lepší případě. Ale asi Thorin Pavéza. Ten byl pěknej. A s Gimlim byla legrace občas.

Re: Re: 21.1. 2022

Bára | 22.01.2022

Jo a taky šťastný nový rok. A baví mě číst slovenštinu. Je taková roztomilá.

Re: Re: 21.1. 2022

Markétka | 28.01.2022

Dobrej vkus Báro! Mě se z trpaslíků nejvíc libil Filli. A jinak teda Aragorn byl taky supr, akorát to nebyl trpaslík, že jo :-)

Re: Re: Re: 21.1. 2022

Markétka | 13.02.2022

A taky si říkám, že Thorin Pavéza vypadal trošičku jako Tilhar, tedy podle té kresby pana Kopla na předsádce knížky...

11.1 2022

Tomáš Jarůšek | 11.01.2022

Ahoj Báro, mám takovou teorii jak funguje atlas. Mohlo by to fungovat tak, že když se na mapě dotkneš třeba Prahy, pošle tě to do Prahy. A doba by se určovala podle toho z jaké doby je ta mapa. Co myslíš, mohlo by to tak fungovat?

Re: 11.1 2022

Bára | 12.01.2022

No hele já nevim protože jsem na žádné mapě neviděla Prahu jako že by to tam bylo napsaný a taky to vypadá že ty mapy jsou stejně starý jako vyrobený ve stejný době a není na nich napsaný jako třeba v dějepisnym školním atlase že je to z nějakýho roku. Takže nevim.

Lída | 11.01.2022

Báro vědí tvoji rodiče o těhle stránkách?

Re:

Bára | 11.01.2022

Jo ale patří paní Válková a já smím jen odpovídat někdy na otázky a hrozně hlídají abych sem nepsala něco soukromýho nebo nedala fotku ani našeho baráku kvůli soukromí. Jako docela to chápu, lidi by neměli vyvěšovat všude fotky svoje a tak, protože kdo ví kdo na to kouká třeba na instáči.

Re: Re:

Lída | 17.01.2022

To ale musí vědět i o atlase a tvých výpravách do minulosti?

Re: Re: Re:

Bára | 18.01.2022

PŠT!

<< 22 | 23 | 24 | 25 | 26 >>

Přidat nový příspěvek