Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Re: Re: Re: Re: Re: ,,Náhodné,, potkání

Veronika Válková 06.05.2022
Tak to úplně chápu :)

19.4 2022

Tomáš Jarůšek 19.04.2022
Se na vaši odpověď

19.4 2022

Tomáš Jarůšek 19.04.2022
Dobrý den, chci se zeptat, dostane se někdy Bára do nějaké bližší minulosti?
Tím myslím třeba pražské jaro 1968 nebo sametovou revoluci1989. Těším

Re: 19.4 2022

Veronika Válková 20.04.2022
Už jsem několikrát psala, že to žádném případě. Kouzelný atlas není učebnice dějepisu a rozhodně nechci knížky politizovat, což by u témat po roce 1945 hrozilo. VV

O cestách

Tereza Zubalová 01.04.2022
Dobrý den, zrovna jsem četla knížku Mezi indiány, a něco mě napadlo.
Když Bára cestovala do Kanady poprvé, tak sáhla na první stránku. Kdežto když cestovala podruhé a dostala se mezi indiány, tak sáhla na poslední stranu. Takže atlas asi přenáší do nahodilých okamžiků a Barča kontroluje, jestli je tam bezpečno.


Re: O cestách

Veronika Válková 01.04.2022
Hmmm, to je zajímavá dedukce. A možná to tak opravdu je, kdo ví? Život nás přece také přenáší do nahodilých okamžiků. Akorát nikdo nekontroluje, jestli je tam bezpečno, to musíme sami...

Wetemaa

Adam Zabloudil 09.03.2022
Dobrý den paní Válková,
Někde jsem četl, že by na přelomu roku 2022/23 mohla vyjít reedice Wetemay, dokonce jsem si všiml, že na stránkách nakladatelství Straky na vrbě je v kolonce připravujeme Wetemaa. Mohla by tedy Wetemaa opravdu vyjít?

Re: Wetemaa

Veronika Válková 09.03.2022
Ano, připravujeme to, ale nevím, jestli to opravdu stihneme tak rychle...

Audiokniha

Šárka T. 23.02.2022
Dobrý den paní Válková, včera jsem doposlouchala audioknihu Karel IV. Bylo to zábavné i poučné. Velmi mě potěšil i Váš bonus :) Už teď se těším na další.

Re: Audiokniha

Veronika Válková 23.02.2022
Milá Šárko,
tak to jsem moc ráda, že se Ti to líbilo, i ten bonus. I já se těším na další :)
<< 22 | 23 | 24 | 25 | 26 >>

Přidat nový příspěvek