Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Pozdrav

Kačka 21.10.2019
Dobrý den Veroniko Válková. :-) A ahoj Báro. :-) Přeji vám hezký den. :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Re: Pozdrav

Kačka 21.10.2019
Ta zpráva, udělala jsem tam chybu. Napíšu vám jí bez té chyby. Dobrý den paní Veroniko Válková. :-) A ahoj Báro. :-) Přeji vám hezký den. :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Re: Pozdrav

Kačka 21.10.2019
A vlastně i celý týden!!!!!!!!!!

Marie Terezie: Tajnosti císařských komnat

Daniela 08.10.2019
Dobrý den, paní Válková
Chci se zeptat, opravdu je možnost, že se Marie Anna scházela s někým jako byl Filip? Opravdu se Marie Terezie scházela s Kounicem?

Re: Marie Terezie: Tajnosti císařských komnat

Veronika Válková 08.10.2019
Milá Danielo, Marie Terezie se s hrabětem Kounice opravdu tajně scházela, František Štěpán na něj trochu žárlil. Marianna se s někým jako byl Filip mohla sejít. Z jejího zachovaného deníku víme, že někoho přes dvacet let milovala - na konci knihy jsem z něj opravdu citovala. Jen jméno toho muže si Marianna vzala do hrobu.

Re: Re: Marie Terezie: Tajnosti císařských komnat

Daniela 08.10.2019
Moc děkuji za odpověď.
O to víc se těším dneska na dočtení zbylých patnácti stránek a na zítřejší zapsání do čtenářského deníku

Naštvanost

Klementina 05.10.2019
Prosím mohla by stě laskavě přestat mazat naše zprávy? Některé úplně normální věci jsou podle vás nevhodné, ale to je prostě Život.

Re: Naštvanost

Veronika Válková 06.10.2019
Milá Klementino,
budu mazat zprávy, které se sem podle mne nehodí, ať se Ti to líbí nebo nelíbí. Tento web administruji já, a já o tom rozhoduji. S tím se buď smíříš, nebo moje stránky prostě přestaneš navštěvovat. A bylo by moc fajn, kdybys psala bez chyb.

SKA

Anna 04.10.2019
Dobrý večer paní Válková,
Prosím můžu se vás zeptat, kdy opět dojde balíček ze SKA?
Děkuji moc za odpověď
Anna

Re: SKA

Veronika Válková 05.10.2019
Aničko, to já nevím, já to nezařizuji. Napiš do dětského knižního klubu nakladatelství Grada, kontakt najdeš na jejich webu.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek