Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Pražské povstání

Annemarie 03.07.2020
Dobrý den,
konečně se mi podařilo v knihovně ukořistit Pražské povstání. Chci Vám moc poděkovat, že jste tu knížku napsala. Myslím, že by si ji měl přečíst každý, aby věděl, jak hrozné a těžké je žít za války a vážil si míru.. Je krásná!
Báro,
moc Tě obdivuji. Už jsi zachránila spoustu životů a dodala novou sílu a odhodlání hodně lidem. Jen tak dál!
Annemarie

Boj o Ameriku, Mezi Indiány

Kateřina 24.06.2020
Ahoj Báro, když jsi se při své druhé výpravě do Ameriky bála, že potkáš sebe samu, tak se ti to přece nemohlo stát, protože by se ti to stalo i při tvé první výpravě do Ameriky. Tak jako jsi potkala Otetianiho a on tě znal, i když jsi ještě nevěděla, že on existuje.

Re: Boj o Ameriku, Mezi Indiány

Bára 24.06.2020
Nojo, zní to logicky, ale co kdybych se fakt potkala a tím se změnil ten příběh co jsem zažila předtím akorát už bych to nevěděla?

Kouzelný atlas

Petr 13.06.2020
Dobrý den paní Válková, bárovky jsou skvělé knihy. Přečetl jsem je už skoro všechny a chtěl bych se zeptat, proč jsou první čtyři knížky pod názvem Dobrodružné výpravy do minulosti a další jsou už udělané do Kouzelný atlas putování časem? Předem děkuji za odpověď.
Petr

Re: Kouzelný atlas

Veronika Válková 13.06.2020
Milý Petře, je to proto, že bárovky jsem začala vydávat v jiném nakladatelství, se kterým jsem se po čtyřech knihách rozloučila, protože se s ním špatně spolupracovalo. Tohle nakladatelství také trvalo na - podle mne nepovedeném a nic neříkajícím - názvu edice "Dobrodružné výpravy...". V Gradě jsme bárovčí edici vymysleli mnohem přiléhavější název a jakmile vypršely smlouvy na ty první čtyři bárovky, vydali jsme je pochopitelně v reedici jako součást série "Kouzelný atlas putování časem".

Menuet

Věrka 12.06.2020
Ahoj Baru,
kvůli koroně jsem přišla o hodiny klavíru s paní učitelkou, a tak jsem si pořídila Knížku skladeb pro Annu Magdalenu a hraju si z ní zatím sama. Zajímalo by mě, který je ten tvůj menuet, co jsi ho hrála na přehrávkách a na faře v Ševětíně.
Jo a znáš Opráski sčeskí historje? Já to mám hrozně ráda. ;-D

Re: Menuet

Bára 12.06.2020
Ahoj Věruš,
jé to je super! Teda ne že bys nemohla chodil na klavír ale, že hraješ to samý co já. Já umím z paměti ten druhý, Má jeden křížek, takovej ten pam - padadadadam, pam, pam, začíná déčkem. Taky mám ráda čtyřku, ale to jsem v Ševětíně ještě neuměla zpaměti, a teď se učím polonézu č. 13 a to je teda docela těžký mi přijde ale krásný
Opráski neznám, teda znám, viděla jsem to, ale nečtu, mně vadí jak je to napsaný takovou zprasenou češtinou.

Re: Re: Menuet

Veronika Válková 12.06.2020
Báro, nepiš vulgárně! Tak napiš třeba zdeformovanou.

Re: Re: Re: Menuet

Bára 12.06.2020
No mně to teda připadá horší než zdeformovaný

atlas

Agnes 10.06.2020
Ahoj Báro,
přemýšlela jsem o tom, jak funguje atlas, protože se hrozně těším, až na to přijdeš, tak ti chci něco poradit, co bys mohla vyzkoušet:
1)Možná nezáleží jen na tom, které mapy se dotkneš, ale třeba i na tom, jestli se jí dotkneš uprostřed, nebo vlevo nahoře...
2)Když jsi přišla na to, že se mapy mění, tak by to mohllo být tak, že se třeba někdy opakují, takže když si třeba vyfotíš mapu, která tě dostala ke Karlovi IV tak pokud se tam někdy objeví ta samá mapa, tak tě třeba dostane taky ke Karlovi.
3) 1)+2)-záleží na tom, kde se mapy dotkneš, a které mapy se dotkneš
4) Můžeš se pokusit uplatit Barču, nebo jí hodně poprosit.
Doufám že něco z toho bude fungovat, ale trochu se bojím, že Barča nebere úplatky. Taky mě ještě napadlo, že bys mohla vyzkoušet, na jak dlouho nejdýl můžeš být v minulosti, jakože bys zkusila držet ruku na atlase co nejdýl.
Měj se hezky,
Agnes
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek