Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

výpravy

Petr 17.11.2020
Dobrý den paní Válková!
Chtěl jsem se zeptat jestli bude po kupci Sámovi i další bárovky?
Hezký zbytek dne.

Re: výpravy

Veronika Válková 17.11.2020
Já doufám

Arábie

Lucka 14.11.2020
Dobrý den, paní Válková,
právě jsem dočetla novou bárovku a moc bych Vám za ni chtěla poděkovat. Opravdu se mi moc líbila a už se těším na další.
Ahoj Báro, tobě bych chtěla říct, že jsi opravdu neuvěřitelná, protože zvládnout operovat na poušti musí být hrozně těžké, jen mi bylo trochu líto, co sis vymyslela na toho mladého Ruwala, ale opravdu se k vám nechovali hezky, takže jsi na to měla asi právo. Už tolika lidem jsi zachránila život a moc se těším na další knížku.

Re: Arábie

Veronika Válková 15.11.2020
Milá Lucko,
děkuji, jsem moc ráda, že se Ti knížka líbila. Pro mne je vždycky velká radost, když mi někdo napíše, hned se mi veseleji pracuje na další knížce.

Re: Arábie

Bára 15.11.2020
No ale on byl vážně...! Já mám zakázáno tady psát že debil, ale fakt že jo. No nebylo to úplně správné ale pořád jsem ráda, že jsem to udělala, no. Holt nejsem lílijum, jak by řekla babi jizerská.

Kočka Barča

Adéla Vobořilová 06.11.2020
Dobrý den, paní Válková,
Ahoj, Báro!
Mohla bych se prosím zeptat, kdo šije kostýmy pro kočku Barču? Jsou úchvatné! Díky Vám jsem se, teď když musíme být doma, rozhodla, že také vyzkouším šití miniatur historických šatů, podle těch z vašich knížek.
Tobě Báro, přeji, aby ses už brzy dozvěděla něco, co by ti mohlo pomoct zjistit, kdo je vlastně Barča a jak funguje atlas. Už jsem na to taky hrozně zvědavá.
A málem bych Vám, paní Válková, zapomněla poděkovat za podepsání jedné ze záložek, které mi přišly v balíčku z SKA. Je to zrovna záložka ke knížce ,,Marie Terezie-Tajnosti císařských komnat", jež je mou nejoblíbenější Bárovkou. Tato milá náhoda mě velmi potěšila.
Moc Vám děkuji za nádherné příběhy, které mě baví číst stále dokola už 1. října 2017(to i bylo 10 let), kdy jsem dostala svou první.
Mějte se moc krásně.
Vaše Adéla Vobořilová

Re: Kočka Barča

Veronika Válková 06.11.2020
Milá Adélko,
jsem moc ráda, že Tě moje knížky tak baví. Kostýmy pro Barču šiju já a jsem moc ráda, že Tě to inspirovalo. Přeji moře trpělivosti, pokud se do toho pustíš, protože je to opravdu piplačka, když to má k něčemu vypadat. Budu ráda, když pošleš fotku, jak se Ti to podařilo.
Veronika Válková

Re: Re: Kočka Barča

Adéla Vobořilová 06.11.2020
Dobrý večer, paní Válková,
tak to Vás obdivuji ještě víc než předtím!
Ráda Vám nějaké pošlu, až je ušiji. A kam bych Vám je měla poslat?
Hezký víkend přeji.
Adéla Vobořilová

Re: Re: Re: Kočka Barča

Veronika Válková 06.11.2020
Klikneš na záložku "napište nám", tam je kontaktní formulář. Těším se!

Kam se Bára chystá

Jan 23.10.2020
Dobrý den paní Válková, proč máte na této stránce Kam se Bára chystá, když Bára nikdy neví kam ji atlas zanese, tak jak to můžete vědět nebo proč to tam je?
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek