Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Re: Nová bárovka

Veronika Válková 17.09.2023
Milá Verčo,
většinou to trvá tak tři týdny, než přijde kniha z tiskárny. Takže odhaduji, že kolem 10. října nebo trochu později.

Setkání

Lina 25.08.2023
Milá paní Válková chtěla bych se zeptat jestli Bára by se znovu nechtěla potkat se svojí příbuznou alias Věruškou myslíte že si ji pomatuje?

Re: Setkání

Veronika Válková 26.08.2023
Milá Lino,
Bára si Věrušku určitě pamatuje. Věruška Báru nejspíš taky, nebyla tak malá, když u nich Bára bydlela. Jak znám Báru, nejraději by se čas od času potkala se všemi známými z minulosti, aby zjistila, jak se jim daří,

Re: Re: Setkání

ČTENÁŘ 17.05.2024
Možná by bylo i dobré, kdyby Bára potkala verusku a i malou babi jizerskou.

Rok 1968

Karolina 25.08.2023
Ahoj Báro napadlo mne,že by ses mohla potkat v 1968 s rodinou Blančičkových kdyby tě tam atlas poslal bylo by to zajímavé ?

Re: Rok 1968

Bára 25.08.2023
Kdo jsou Blančičkovi?

Re: Re: Rok 1968

Karolina 25.08.2023
Omlouvám se překlep myslela jsem z někým z pražského povstání to bys je Báro zase ráda vyděla ne?

Re: Rok 1968

veronika Válková 25.08.2023
Nemohla, protože nepíšu nic po roce 1945. Bylo by to zpolitizované a o to nestojím.

Byt

Ema 03.08.2023
Ahoj Báro, napadlo mě že když jsi byla u Paní Kocourkové na návštěvě za pražského povstání, tak víš kde bydlel někdo kdo má něco společného s atlasem, nezajímalo by tě kdo tam bydlí teď? (Napadlo mě že možná paní Karasová)

Re: Byt

Bára 09.08.2023
Hm, no to je dobrý nápad!
<< 7 | 8 | 9 | 10 | 11 >>

Přidat nový příspěvek