Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Husité

Táňa 23.10.2023
Moc se mi líbilo nové Bařino dobrodružství. Šikovná holka, zachránila Borkovi život.

Re: Husité

Veronika Válková 25.10.2023
Nojo, proto ji tam asi atlas poslal...

Re: Re: Husité

Táňa 27.10.2023
Jistě. Líbilo se mi její úsilí. Chytrá a hodná holka

Knihy

Lina 17.09.2023
Dobrý večer paní Válková chtěla bych se zeptat kdy tak bude nová anketa na téma nových knížek kouzelného atlasu?

Re: Knihy

Veronika Válková 19.09.2023
Milá Lino, to až za dlouho, teď máme na dva roky ediční plán hotový.

Nová bárovka

Verča 15.09.2023
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, kdy (zhruba) vyjde nová bárovka. Už se na ni moc těším.
Předem děkuji za odpověď.
S pozdravem Verča

Re: Nová bárovka

Veronika Válková 17.09.2023
Milá Verčo,
většinou to trvá tak tři týdny, než přijde kniha z tiskárny. Takže odhaduji, že kolem 10. října nebo trochu později.

Setkání

Lina 25.08.2023
Milá paní Válková chtěla bych se zeptat jestli Bára by se znovu nechtěla potkat se svojí příbuznou alias Věruškou myslíte že si ji pomatuje?

Re: Setkání

Veronika Válková 26.08.2023
Milá Lino,
Bára si Věrušku určitě pamatuje. Věruška Báru nejspíš taky, nebyla tak malá, když u nich Bára bydlela. Jak znám Báru, nejraději by se čas od času potkala se všemi známými z minulosti, aby zjistila, jak se jim daří,

Rok 1968

Karolina 25.08.2023
Ahoj Báro napadlo mne,že by ses mohla potkat v 1968 s rodinou Blančičkových kdyby tě tam atlas poslal bylo by to zajímavé ?
<< 6 | 7 | 8 | 9 | 10 >>

Přidat nový příspěvek