Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Re: Re: Menuet

Veronika Válková 12.06.2020
Báro, nepiš vulgárně! Tak napiš třeba zdeformovanou.

Re: Re: Re: Menuet

Bára 12.06.2020
No mně to teda připadá horší než zdeformovaný

atlas

Agnes 10.06.2020
Ahoj Báro,
přemýšlela jsem o tom, jak funguje atlas, protože se hrozně těším, až na to přijdeš, tak ti chci něco poradit, co bys mohla vyzkoušet:
1)Možná nezáleží jen na tom, které mapy se dotkneš, ale třeba i na tom, jestli se jí dotkneš uprostřed, nebo vlevo nahoře...
2)Když jsi přišla na to, že se mapy mění, tak by to mohllo být tak, že se třeba někdy opakují, takže když si třeba vyfotíš mapu, která tě dostala ke Karlovi IV tak pokud se tam někdy objeví ta samá mapa, tak tě třeba dostane taky ke Karlovi.
3) 1)+2)-záleží na tom, kde se mapy dotkneš, a které mapy se dotkneš
4) Můžeš se pokusit uplatit Barču, nebo jí hodně poprosit.
Doufám že něco z toho bude fungovat, ale trochu se bojím, že Barča nebere úplatky. Taky mě ještě napadlo, že bys mohla vyzkoušet, na jak dlouho nejdýl můžeš být v minulosti, jakože bys zkusila držet ruku na atlase co nejdýl.
Měj se hezky,
Agnes

Re: atlas

Bára 10.06.2020
Ahojky Agnes,
hele to mě nenapadlo zkoušet kde se mapy dotknu, jako na kterém místě... To určitě vyzkouším. A s tím focením je to taky super nápad. To taky vyzkouším. Akorát si myslím, že to funguje víc jako nějak na emoce nebo co. Ale musí mít nějaký smysl, že tam těch map je tolik, ne? to by se s tím nikdo nekreslil kdyby, to nemělo smysl.
Jo a držet ruku co nejdýl - no, to taky zkusím. ježíš ty máš nápadů!!!!!

Re: Re: atlas

Agnes 12.06.2020
Děkuju

Nápad kam by Bára mohla příště

Marie 10.06.2020
Dobrý den Veroniko Válková. V první řadě bych vám chtěla říct že mám vaše knížky moc ráda. Měla jsem takoví nápad kam by Bára mohla cestovat. Do Skotska když bylo Jakobitské povstání. Děkuji a už se těším na další knížky s Bárou.

Re: Nápad kam by Bára mohla příště

Veronika Válková 10.06.2020
Milá Maruško,
já i Bára Skotsko milujeme. Já jsem tam byla už třikrát (1996, 2000 a 2015), Bára zatím dvakrát (1692 v Glencoe a pak asi 3000 před naším letopočtem na Orknejích). Povstání jakobitů zatím nezažila, i kdy v tom Glencoe to bylo hodně divoké. Ale máme zatím ediční plán na hodně dlouho dopředu, takže nevím, kdy se ke skotské tématice dostaneme.

Balíčky pro společenství ka

Karolína 10.06.2020
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, kdy budete posílat balíčky do SKA.

Děkuji za odpověď

Re: Balíčky pro společenství ka

Veronika Válková 10.06.2020
Milá Karolínko,
vůbec netuším, to nezařizuji já, ale nakladatelství. Zkus si na stránkách Grady najít kontakt na někoho, kdo má na starosti Dětský knižní klub - ten se stará i o SKA. Ale vzhledem k tomu, že jsem teprve teď podepisovala hromadu záložek a ty se do nakladatelství dostanou až koncem týdne, tak to ještě pár dní potrvá.

písnička

Xénie 07.06.2020
Ahoj Báro, tvoje knížky úplně miluju a nedávno jsem dočetla Pražské povstání. Je to úžasná knížka a to co jsi dokázala ty, bych já nikdy nezvládla. Ale chci se tě zeptat, když jste s Méďovými skauty zpívali Cowboyův nářek, měla ta písnička víc než čtyři sloky? Ten český překlad totiž moc neodpovídá originálu v angličtině. Asi tě takovým zbytečným dotazem zdržuju od zkoumání toho jak funguje atlas, ale já jsem se prostě musela zeptat.
Díky
<< 61 | 62 | 63 | 64 | 65 >>

Přidat nový příspěvek