Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Re: Poděkování za knihy

Veronika Válková 05.07.2020
Milá Kájo, moc mě těší, že i když už jsi bárovkám odrostlá, ráda na ně vzpomínáš. Pokud Tě baví fantasy, můžeš se vrhnout na mou sérii Wetemaa. Koupit se už nedá, ale po knihovnách bys ji sehnala. Podívej se na www.wetemaa.cz

Re: Poděkování za knihy

Bára 05.07.2020
Jé to je milý děkuju moc!

Re: Re: Poděkování za knihy

Karolína 12.07.2020
Určitě se podívám do knihovny, zdali je tam najdu.
I když jsem říkala, že jsem na bárovky moc stará, asi podstrčím sestře k narozeninám tu z Koreji(abych si to mohla přečíst i já, jelikož jsem stále zvědavá) , protože Japonsko bylo mé druhé nejoblíbenější dobrodružství. První jsou vikingové.

Báro nemáš za co, a kdybys někdy nevěděla na co kouknout, tak doporučuji muzikál Bídníci.

Pražské povstání

Annemarie 03.07.2020
Dobrý den,
konečně se mi podařilo v knihovně ukořistit Pražské povstání. Chci Vám moc poděkovat, že jste tu knížku napsala. Myslím, že by si ji měl přečíst každý, aby věděl, jak hrozné a těžké je žít za války a vážil si míru.. Je krásná!
Báro,
moc Tě obdivuji. Už jsi zachránila spoustu životů a dodala novou sílu a odhodlání hodně lidem. Jen tak dál!
Annemarie

Re: Pražské povstání

Veronika Válková 04.07.2020
Milá Anne-Marie, moc děkuji za dopis. Jsem ráda, že to tak vnímáš. Málokdo si po 75 letech míru dokáže představit, co je válka, a vážit si toho, že se nám vyhýbá. Měli bychom na to myslet častěji.

Re: Re: Pražské povstání

Bára 04.07.2020
Nojo ale já ta to nemůžu, já to nedělám schválně, ono se to dycky tak nějak semele...

Boj o Ameriku, Mezi Indiány

Kateřina 24.06.2020
Ahoj Báro, když jsi se při své druhé výpravě do Ameriky bála, že potkáš sebe samu, tak se ti to přece nemohlo stát, protože by se ti to stalo i při tvé první výpravě do Ameriky. Tak jako jsi potkala Otetianiho a on tě znal, i když jsi ještě nevěděla, že on existuje.

Re: Boj o Ameriku, Mezi Indiány

Bára 24.06.2020
Nojo, zní to logicky, ale co kdybych se fakt potkala a tím se změnil ten příběh co jsem zažila předtím akorát už bych to nevěděla?

Kouzelný atlas

Petr 13.06.2020
Dobrý den paní Válková, bárovky jsou skvělé knihy. Přečetl jsem je už skoro všechny a chtěl bych se zeptat, proč jsou první čtyři knížky pod názvem Dobrodružné výpravy do minulosti a další jsou už udělané do Kouzelný atlas putování časem? Předem děkuji za odpověď.
Petr

Re: Kouzelný atlas

Veronika Válková 13.06.2020
Milý Petře, je to proto, že bárovky jsem začala vydávat v jiném nakladatelství, se kterým jsem se po čtyřech knihách rozloučila, protože se s ním špatně spolupracovalo. Tohle nakladatelství také trvalo na - podle mne nepovedeném a nic neříkajícím - názvu edice "Dobrodružné výpravy...". V Gradě jsme bárovčí edici vymysleli mnohem přiléhavější název a jakmile vypršely smlouvy na ty první čtyři bárovky, vydali jsme je pochopitelně v reedici jako součást série "Kouzelný atlas putování časem".
<< 60 | 61 | 62 | 63 | 64 >>

Přidat nový příspěvek