Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Re: Společenství

Veronika Válková 17.03.2024
Na Společenství kouzelného atlasu není přestárlý nikdo! Členství není věkem omezené. Klikněte na sekci "Společenství kouzelného atlasu", tam je odkaz, kde se přihlásit. Nebudete rozhodně první nad 18 let, kdo se hlásí :D

Re: Re: Společenství

Babička Táňa 20.03.2024
Bohužel, údaje nejdou uložit

Společenství kouzelného atlasu

Lina 12.02.2024
Dobrý den paní Válková jen bych se chtěla zeptat kdybych si chtěla zakoupit členství kouzelného atlasu a mám všechny knihy koupené jde si tedy koupit členství?
Děkuji za odpověď Lina

Re: Společenství kouzelného atlasu

Veronika Válková 12.02.2024
Milá Lino,
členství ve Společenství kouzelného atlasu není placené a vůbec nezáleží na tom, kolik knížek jsi přečetla nebo koupila. Prostě - když se do Společenství chceš přihlásit, tak se přihlásíš. Stačí když klikneš na odkaz v sekci "Společenství kouzelného atlasu" a všechno se dozvíš.

Noví husiti

Gabča 08.02.2024
Dobrý den, paní Válková,
dočetla jsem novou husitskou bárovku a jsem z ní úplně nadšená. Jsem moc ráda, že se Bára zase potkala s Borkem a že mu zachránila život. A taky mám radost z toho, že jste tady napsala, že si myslíte, že se s ním Bára nepotkala naposledy. Už se moc těším!
Vaše čtenářka Gabča

Re: Noví husiti

Veronika Válková 09.02.2024
Milá Gabčo,
mám radost, že Tě nová bárovka potěšila. Upřímně - doufala jsem, že se potkají za jiných okolností a že spolu stráví víc času, ale hlavně že to s Borkem dobře dopadlo.

Kniha

Miri 31.01.2024
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, kdy (zhruba) vyjde nová kniha. Už se na ni moc těším.
Předem děkuji za odpověď.

Re: Kniha

Veronika Válková 31.01.2024
Milá Miri,
s novou knihou počítáme na Svět knihy, takže nejpozději v květnu.

Jákání :-)

Veru 28.01.2024
Ahoj Báro,
hodně mě zaujaly Tvoje jazykové úvahy o tykání, vykání, onkání... a řekla bych, že jde i jákat. Když se navzájem povzbuzujeme na závodech (biatlon), fandíme si výkřiky: „Jedu! Makám, makám! Dávám, dávám, dávám! Jedu na ty nohy!" Většinou se tedy tyká (Pojď! Pojď! Dávej! Dupej!), ale i tohle se tam často objeví.
Tak jsem jen chtěla trochu přispět do Tvé jazykové příručky. :-)
Měj se krásně a pohlaď za mě Barču.
Veru

Re: Jákání :-)

Bára 28.01.2024
Čau Veru,
no to je pravda. Takhle řvou trenéři a podle taťky taky zupáci na vojně jako "jedu, jedu neflákám se!". Ale naše trenérka na gymnastice na nás takhle neřve. Ptala jsem se mamky jestli jde i mykat a ona tvrdí že ano, ale že to znamená něco jako česat vlnu nebo len nebo tak aby ta vlákna byla jedním směrem a dalo se to příst. Takže při oslovování fakt nevím. Barču drbu a děkuje. Teda vrní.
<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>

Přidat nový příspěvek