Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Re: Re: Re: Re: Richard Navrátil

Anče | 09.12.2020

Já jsem věděla, že tam bude! Arábii jsem totiž ještě nečetla, dostanu ji k Vánocům. Děkuji moc.
Anče

Re: Re: Re: Re: Re: Richard Navrátil

Bára | 10.12.2020

To nemůžeš vědět že ji dostaneš! Dárky od Ježíška jsou přece vždycky překvapení :DDDDD

Věk

Anče | 07.12.2020

Ahoj Báro,
Celkem si lámu hlavu s tím, kolik ti vlastně je let. Podle doby, kdy vyšla úplně první bárovka, by Ti klidně mohlo být 18 let, ale podle toho, že jsi sem před třemi lety, že ti je 12, by Ti mělo dnes být 15 let (tato varianta mi přijde nejpravděpodobnější). Paní Válková zde však jednou uvedla, že je Ti dvanáct stále. Doufám, že jen z legrace, protože takové věčné mládí by Ti poněkud ubralo na skutečnosti ☺. (A také bych nikomu nepřála, aby mu bylo pořád 12.) Snad Ti má otázka nepřijde moc vtíravá, ale co se záhad týče, bývám tak trochu jako Tvůj známý Lionardo. (Jakmile před ním vyvstala nějaká záhada, mohl se rozskočit dokud ji nevyřešil, protože pak už to nebyla záhada a měl klid.)
Ještě mě napadlo, zda náhodou nejsi příbuzná paní Válkové. Její babička se totiž shodou okolností jmenovala stejně jako tvoje prababička. Ale už Tě nebudu otravovat nesmyslnými teoriemi a dotazy.

Re: Věk

Bára | 07.12.2020

Ahoj Anče,
Ty jsi normální detektiv Kolombo, s Tebou bych se bála potkat abys na mě nedštila ty otázky na živo, to bych se z toho těžko vylhala :DDDDDDDD
Hele jak víš jak se jmenovala babička paní Válkové? Vy se znáte?
No ten zbytek, no... eh... Já to mám zakázaný říkat. Protože prý tajemství je lepší než vědění, protože nás nutí přemýšlet. Ale já teda být Tebou tak bych se normálně rozskočila že to nevím stejně jako Lionardo. Tak se nezlob, ale některý věci se prý fakt nemají říkat, aby ostatní nepřišli o tajemství. Jako když některý rodiče lžou dětem o Ježíškovi a taky je blbý těm dětem říct - no vidíš, málem jsem to prokecla. Myslela jsem to tak jako že lžou že jim ty dárky kupujou sami a přitom je nosí Ježíšek.
Bára

Re: Re: Věk

Anče | 07.12.2020

Ahoj Báro,
Babičku paní Válkové neznám. Jen si všímám věnování v knihách a tato shoda jmen mě zaujala.
Narážku na Ježíška jsem samozřejmě pochopila a Tvá tajemství budu ctít. ☺ Stejně je fajn, že se Ti dá takhle psát. Ale nejsi jediná literární postava, které se dají psát dopisy. Víš, že firma sídlící před dávnou dobou na adrese 221B Baker Street, Londýn zaměstnávala dokonce tajemnici, která jen odpovídala na spousty dopisů pro Sherlocka Holmese? Třeba taky jednou budeš mít vlastní tajemnici.☺
S pozdravem
Anče

Re: Re: Re: Věk

Bára | 08.12.2020

Jo tak to jsi teda dobrá, že si všímáš i věnování. Tohle dělal Sherlok, že si všímal takových drobností. A Hercule Poirot taky. Voba žeru. A taky chci vlastní tajemnici. Myslíš, že by mohla odpovídat i na otázky v písemkách? :D

Re: Re: Věk

Adéla Vobořilová | 11.12.2020

Milá Báro,
nechtěla jsem to sem psát, ale Anče mi dodala odvahu a musím se přidat, promiň.
Také už jsem si všimla, že jste nejspíše s paní Válkovou příbuzné. Ne kvůli věnování v knížce(Anče, klobouk dolů, toho jsem si nevšimla), ale paní Válková v jednom ze starších rozhovorů zmiňuje svého pradědečka Josefa Metvarda, který napsal Černého myslivce a tací Josefové po světě určitě neběhali dva. Vlastně Vám chci poděkovat za malé poodhalení tvojí identity, ale dál už se ptát nebudu, ctím Tvá tajemství i když mě rozčilují!
Jo a s tím Ježíškem jsi to sem napsala perfektně.
Nakonec přidám ještě dvě otázky. Budu moc ráda, když odpovíš.
Po jakém kamarádovi z minulosti se Ti nejvíc stýská?
A do jakých dob by ses chtěla nejvíc dostat?
Měj se moc hezky.
S pozdravem
Adéla Vobořilová
P. S. Neměli bychom Ti vykat? Co když už jsi dospělá? :D

Re: Re: Re: Věk

Anežka | 29.12.2020

Ahoj Báro,
to je zajímavý, jak si každej všimne něčeho jinýho. Protože já jsem zase v učebnicích, který napsala paní Válková našla vyfocený vysvědčení z jedné rodiny a byly to vysvědčení paní Válkové a myslím že paní Mervartové a paní Vodenkové, ale to už si nejsem jistá, jestli tam nebylo i Věruščino vysvědčení a už tu učebnici nemám. A v další učebnici je fotka paní Vodenkový a Věrušky a dopis od pana Vodenky, takže jsem zvědavá, jestli něco bude i v učebnici pro devátou třídu.
Anežka

Svátek

Anička | 04.12.2020

Ahoj Baru,
Přeji ti vše nejlepší k svátku a ať se ti daří ve škole.
Anička

Re: Svátek

Bára | 04.12.2020

Jééééé moc děkuju!

<< 45 | 46 | 47 | 48 | 49 >>

Přidat nový příspěvek