Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Re: Re: Re: Re: otázky pro Báru

Kiki 08.08.2021
Jeee tak to máš vlastně dvoje narozeniny, jedny pro rodinu a kamarády a druhé pro čtenáře

Re: Re: Re: Re: otázky pro Báru

J 15.08.2021
Jsi trapná...

Poděkování

Tereza Zubalová 02.08.2021
A ještě, moc vám děkuji za všechny nádherné knížky které jste napsala.
Těším se až zase půjdu do knihkupectví.

Re: Poděkování

Veronika Válková 02.08.2021
Rádo se stalo a užij si knihkupectví :)

Pro Veroniku Válkovou a obě Barči

Tereza Zubalová 02.08.2021
Dobrý den,
mamka mi pořád říká že jsem velký knihomol a je to pravda:). Miluji vaše knížky a hltám je tak, že mi je mamka ani nestíhá kupovat. Ale jinak, za kolik dní (zhruba) má přijít ten balíček pravého cestovatele?
Děkuji
Terka

Re: Pro Veroniku Válkovou a obě Barči

Veronika Válková 02.08.2021
Milá Terko, jsem moc ráda, že se Ti bárovky tak líbí. Jen hltej, hltej - ale za chvíli nebudeš mít co číst :)
Co se balíčku ze SKA týče, to se musíš obrátit přímo tam, já to nevím.

Poděkování

Jiří Koláček 25.07.2021
Dobrý den,
chtěl bych Vám hrozně poděkovat za vaši tvorbu, zejména za díly 1918, Pražské povstání, a Tezezínské ghetto a ano, jak se vidět, mám v oblibě novější dějiny. Vaše příběhy mne dokonce inspirovaly k vlastní tvorbě. A humor v nich také nechybí. Výrazy jako "ještěslovoabudubrečet", nebo případy tak podobné reálnému životu jako děti vs. rodiče, mne vždy rozesmějí. Každopádně jsem se toho i hodně dozvěděl, jako například že lidé se tehdy vlastně jmenovali úplně jinak, než jak se učí v dějepise. Budu si hold muset pořádně prostudovat slovník staročeštiny ;). Jinak by jste mohla napsat něco z éry páry, pokud si dobře vzpomínám, nic podobného zatím nevyšlo a myslím, že by to bylo pozoruhodné. Každopádně Vaše knihy hltám a vyčítám Vám jednu věc - píšete pomaleji, než já čtu :D. Jen tak dál!

PS: Když se chci zaregistrovat do SKA, je zde fotografie povinná?

Děkuji, Jirka

Re: Poděkování

Veronika Válková 25.07.2021
Milý Jirko,
moc děkuju za krásný dopis. Je pro mne nesmírně motivující, když se dozvím, že se někomu knížky líbí a že, jako v Tvém případě ke psaní, ho k něčemu inspirovaly. To je paráda! Určitě piš, piš pro svoje potěšení, ne s cílem vyhrát nějakou soutěž a podobně, a třeba jednou taky vydáš knihu :) Máš pravdu, z 19. století zatím nic nemáme, ale budeme mít - viktoriánskou Indii, už je to schválené. Co se týče SKA, zeptej se tam, jak je to s fotografiemi (kontakt najdeš v sekci Společenství kouzelného atlasu - je tam proklik). Měj se krásně!

Re: Re: Poděkování

Jiří Koláček 27.07.2021
Děkuji za bleskovou odpověď, co se literatury týče, jste můj velký vzor :)

Re: Re: Re: Poděkování

Veronika Válková 28.07.2021
To je velká čest, děkuji!
<< 29 | 30 | 31 | 32 | 33 >>

Přidat nový příspěvek