Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Re: Re: Re: Re: Atlas a Barča

Bára 02.11.2021
No ale prozradila. Třeba že bude mít čtyři manželky. A to fakt byla blbost mu říkat ale, mně to v tu chvíli nenapadlo až potom.

Pro Veroniku Válkovou

Tereza Zubalová 12.10.2021
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, bude se někdy konat křest knihy Sámo zločin v temných hvozdech nebo už byl?
Hodně štěstí při psaní dalších bárovek
Terka

Re: Pro Veroniku Válkovou

Veronika Válková 13.10.2021
Milá Terko, křest nebyl a nebude. Obvykle křtíme nové bárovky na Světě knihy, ale ten letos na jaře kvůli covidu nebyl a toho zářijového se nakladatelství neúčastnilo, protože by to bylo moc peněz za málo muziky. Možná to všechno napravíme na jaře, bude-li Svět knihy zase v termínu.

Narozeniny

Ela 28.08.2021
Dobrý den paní Veroniko Válková.
Chtěla bych vám popřát hodně štěstí a zdraví k vašim dnešním narozeninám. A Báře přeji to samé a k tomu hodně dárků :).
Mějte se krásně.
Ela

Re: Narozeniny

Veronika Válková 28.08.2021
Milá Elo, já i Bára moc děkujeme!

Poděkování

Veru 27.08.2021
Dobrý den,
chtěla bych Vám poděkovat za Vaše úžasné knížky a hlavně za to, že jich je tolik. Vůbec nechápu, jak to všechno zvládáte. Taky mě udivuje, jak dostanete do jedné knížky tolik informací, které se nám později hodí, a to všechno zabalíte do veselého a napínavého příběhu. Přitom jsou oproti ostatním knihám velmi úzké.
Patříte k mým nejoblíbenějším autorkám. (Na to, abych si jednoho vybrala je vás moc :-)
Moc Vám za to děkuji
Veru

P.S.: Pozdravujte Báru.

Re: Poděkování

Veronika Válková 27.08.2021
Milá Veru,
moc děkuju za dopis. Já sama taky nevím, jak to dělám :D Jsem moc ráda, že se Ti knížky líbí a že si z nich i hodně odnášíš, to mne opravdu moc moc těší. Doufám, že Ti i další budou připadat povedené.
Bára děkuje za pozdravy.

Svět knihy

Adam Zabloudil 25.08.2021
Dobrý den, vážená paní Válková,
Chtěl bych se jen zeptat, jestli budete na letošním Světě knihy, protože se mi zdá, že se tento veletrh bude možná nakonec konat.
Předem děkuji za odpověď
Adam Zabloudil

Re: Svět knihy

Veronika Válková 26.08.2021
Milý Adama, na Světě knihy nebudu, naše nakladatelství se rozhodlo, že se ho letos nezúčastní.

Pro Veroniku Válkovou

Tereza Zubalová 15.08.2021
Dobrý den,
velmi vás obdivuji v tom že dokážete tolik knížek napsat.
Když si představím, kolik to dá práce napsat jednu knížku, nejdřív kam Bára bude cestovat tentokrát, co se tam zrovna bude odehrávat, s kým se tam Bára potká a různé detaily bez kterých by to nebyla minulost a všechno další tak mě úplně polévá horko. A přitom ještě stíháte odepisovat dětem na různých webech včetně tohohle.
Opravdu vás obdivuji!
Tereza
<< 27 | 28 | 29 | 30 | 31 >>

Přidat nový příspěvek