Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Poděkování

Veru | 27.08.2021

Dobrý den,
chtěla bych Vám poděkovat za Vaše úžasné knížky a hlavně za to, že jich je tolik. Vůbec nechápu, jak to všechno zvládáte. Taky mě udivuje, jak dostanete do jedné knížky tolik informací, které se nám později hodí, a to všechno zabalíte do veselého a napínavého příběhu. Přitom jsou oproti ostatním knihám velmi úzké.
Patříte k mým nejoblíbenějším autorkám. (Na to, abych si jednoho vybrala je vás moc :-)
Moc Vám za to děkuji
Veru

P.S.: Pozdravujte Báru.

Re: Poděkování

Veronika Válková | 27.08.2021

Milá Veru,
moc děkuju za dopis. Já sama taky nevím, jak to dělám :D Jsem moc ráda, že se Ti knížky líbí a že si z nich i hodně odnášíš, to mne opravdu moc moc těší. Doufám, že Ti i další budou připadat povedené.
Bára děkuje za pozdravy.

Svět knihy

Adam Zabloudil | 25.08.2021

Dobrý den, vážená paní Válková,
Chtěl bych se jen zeptat, jestli budete na letošním Světě knihy, protože se mi zdá, že se tento veletrh bude možná nakonec konat.
Předem děkuji za odpověď
Adam Zabloudil

Re: Svět knihy

Veronika Válková | 26.08.2021

Milý Adama, na Světě knihy nebudu, naše nakladatelství se rozhodlo, že se ho letos nezúčastní.

Pro Veroniku Válkovou

Tereza Zubalová | 15.08.2021

Dobrý den,
velmi vás obdivuji v tom že dokážete tolik knížek napsat.
Když si představím, kolik to dá práce napsat jednu knížku, nejdřív kam Bára bude cestovat tentokrát, co se tam zrovna bude odehrávat, s kým se tam Bára potká a různé detaily bez kterých by to nebyla minulost a všechno další tak mě úplně polévá horko. A přitom ještě stíháte odepisovat dětem na různých webech včetně tohohle.
Opravdu vás obdivuji!
Tereza

Re: Pro Veroniku Válkovou

Veronika Válková | 15.08.2021

Milá Terezko,
moc děkuji za hezký dopis, opravdu mne potěšil. Oceňuji, že si dovedeš představit, kolik práce za každou knihou je. A doufám, že Tě bárovky také těší číst.

Re: Re: Pro Veroniku Válkovou

Tereza Zubalová | 16.08.2021

Samozřejmě

otázky pro Báru

Kristýna Vilímková | 06.08.2021

Ahoj Báro,
mám pro tebe tři otázky.

1) Jaký je u vás vlastně rok?

2) Kdy máš narozeniny?

3) (nejzávažnější) líbil se ti v minulosti někdo?

Děkuji Kiki

Re: otázky pro Báru

Bára | 06.08.2021

Rok je u nás 365 dní dlouhý a docela fajn, ani nebylo v červenci moc vedro. Narozeniny mám 28. srpna takže za chvíli. No a jo, líbil se mi v minulosti někdo.

Re: Re: otázky pro Báru

M | 06.08.2021

Kiki myslela letopočet...

<< 26 | 27 | 28 | 29 | 30 >>

Přidat nový příspěvek