Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Re: Re: řečtí bohové

Danča H 31.05.2022
Dobrý den,
nějaké knížky o tom už máme, ale co nejdříve zajdeme do knihovny a spoustu si jich půjčíme. Stou třináctou komnatou: já jsem to nejprve nepochopila a myslela jsem si že to je něco ke členství kouzelného atlasu. Že je to pro učitele jsem si přečetla až potom (měla bych být pozornější :D) Dá se z ní případně odhlásit???

Re: Re: Re: řečtí bohové

Danča H 01.06.2022
No nic, nevadí. Tak já tam nebudu radši chodit. Moc se omlouvám.

Re: Re: Re: Re: řečtí bohové

Veronika Válková 01.06.2022
Odhlásit se asi nedá, to bych musela smazat Tvůj mail, nevím, který to je a nechci, abys ho tady veřejně psala. Já jsem nechtěla, aby tam chodily děti, protože je tam spousta odborných věcí a kouzlo bárovek by se tím tak nějak vytratilo, zatímco paní učitelky to naopak můžou použít při výuce, tak proto.

Nové Bárovky

Zora 21.05.2022
Dobrý deň, pani Válková.
Viem že zrejme máte nápadov na nové Bárovky až-až, ale napadlo mi, že by bolo zaujímavé keby sa Bára znova dostala do obdobia husitských povstaní, ale tentoraz by sa dostala na stranu Žigmunda Luxemburského, a aj ona aj čitatelia by to zažili z opačnej perspektívy. Veľmi sa mi to páčilo, keď ste to takto napísali pri kolonizovaní Ameriky.

Re: Nové Bárovky

Veronika Válková 22.05.2022
Milá Zorko,
já přemýšlím o tom, že bych časem Báru poslala zase k husitům, ale o něco později, třeba do bitvy u Lipan. Mohla by se znovu potkat s Borkem, i když už by v té době byl dospělý chlap. A možná by za tu dobu dospěl k názoru, že radikálové v Táboře nejsou to pravé ořechové, a bojoval by jako umírněný husita na té druhé straně... Takže vlastně něco, jak píšeš, jen by se to neodehrávalo paralelně jako v Americe.

Re: Re: Nové Bárovky - husiti

Táňa 23.05.2022
To by mohlo být VELMI zajímavé.

Re: Re: Nové Bárovky - husiti

Táňa 23.05.2022
To by mohlo být VELMI zajímavé.

Re: Re: Nové Bárovky

Maru 27.05.2022
Jé, to bych si tedy se zájmem přečetla. Mělo by se to Báře splnit, když si to přála u dortu... :-)

Knižní veletrh

Táňa 18.05.2022
Paní Válková, budete letos na Knižním veletrhu v Praze?

Re: Knižní veletrh

Veronika Válková 18.05.2022
Milá Táňo, budu, dolaďujeme detaily a během tohoto týdne o tom budeme informovat - určitě na FB a IG, ale i tady se objeví pozvánka. Dívej se do sekce "kalendář akcí". Přijdeš?
<< 20 | 21 | 22 | 23 | 24 >>

Přidat nový příspěvek