Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

svět knihy

Anička2 12.05.2019
Dobrý den paní Válková,
Taky se mi strašně líbilo na světě knihy zvláště když mi máma pak koupila Japonsko : )

Re: svět knihy

Veronika Válková 13.05.2019
Tak to jsem ráda a doufám, že se Ti Japonsko bude moc líbit.

Re: Re: svět knihy

Anička2 13.05.2019
Včera ráno jsem ho dočetla a moc se mi líbilo : )

Re: Re: Re: svět knihy

Veronika Válková 13.05.2019
Tak to Ti ta knížka dlouho nevydržela :D Hlavně že se líbila!

Oslava

Kačka 11.05.2019
Paní Válková,ta oslava 20. Bárovky byla super!!! Doufám že se mi podaří přijet i na další výročí a zase se setkáme.
Vaše Kačka

Re: Oslava

Veronika Válková 11.05.2019
Já jsem si to taky moc užila, i když by bylo fajn mít víc času, abychom si krom podepisování mohli třeba i popovídat, ale holt to jinak nešlo. Tak příští rok!

Svět knihy

Anička2 10.05.2019
Dobrý den paní Válková,
Přečetla jsem si ,že když jsem členkou společenství kouzelného atlasu ,mám vstup na některé veletrhy zdarma. Chtěla bych se zeptat jestli i na zítřejší svět knihy je pro členy vstup zdarma ?????

Re: Svět knihy

Veronika Válková 11.05.2019
Aničko, s podobnými dotazy se obracej na adresu ska@grada.cz, o tom, na které veletrhy bude vstupné zdarma, já přehled nemám. Ale Svět knihy to určitě není, to bys tu informaci už dostala.

Kniha

Erik B 08.05.2019
No taky bych rád napsal knihu, ale nějakou popisnou například o významný osobnostech světových dějin.Ale zatím jsem jenom na začátku:)

kniha

Anička 07.05.2019
Dobrý den paní Válková,
já jsem dnes dopsala svou knihu a má padesát stran.Je užasná.
Podle mě.Nashledanou a snad to někoho poťeší.
<< 86 | 87 | 88 | 89 | 90 >>

Přidat nový příspěvek