Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Re: Re: Břetislav a Jitka

Nela 31.10.2019
Tak to máš Baru co dělat! Moc děkuji za odpověď.

Vídeň

Anička2 28.10.2019
Ahoj Báro,dobrý den paní Válková.
Dneska jsme se s rodinou vrátili z Vídně, kde jsme byli v Schönbrunnu a v tamním zoo.Moc se mi to tam líbilo.

Re: Vídeň

Veronika Válková 29.10.2019
Millá Aničko,
to je dobře, že se Ti na výletě líbilo.

Leonardo da Vinci

Milena 28.10.2019
Dobrý večer paní autorko,
mně se Vaše knihy moc líbí, je to jedna z mých nejoblíbenějších edic! Jen by mě zajímalo, jak to, že je Bára v Lionardovi Monna Lisa ( nebo v knize má být). Omlouvám se Vám za špatně napsaný dotaz, ale mě by to zajímalo.
PS. Knihy Pompeje a Rudolf jsou podle mě nejlepší a jsou mé nejoblíbenější. Už mi zbývají jen dvě Bárovky.
Předem děkuji, a přeji krásný týden.

Re: Leonardo da Vinci

Veronika Válková 29.10.2019
Milá Mileno,
jsem ráda, že Tě bárovky baví. Co se Mony Lisy týče - četla jsi tu bárovku pozorně? Lionardo si takhle Báru představoval jako dospělou.

Jen tak

Petr 26.10.2019
Ahoj báro mám už přečteno asi 10 bárovek a pořád mně to nepřestalo bavit já vždycky když dočtu knížku tak když je to blízko (asi do 500km)

Re: Jen tak

Bára 26.10.2019
čau to jsem ráda že tě knížky bavěj ale moc jsem nepochopila ty kilometry, jako že čteš všechny knížky v okruhu 500 kilometrů?

Re: Re: Jen tak

Petr 27.10.2019
Ne mně se to nedopsalo myslel sem to tak že když se děj odehrává v okruhu 500 kilometrů tak na to místo zajedu a prohlídnu si ho např.Stará Boleslav Schembron promiň za hrubky.
A taky by mně zajímalo kdybys ses dostala na Hitlerovo Orlí Hnízdo

Re: Re: Re: Jen tak

Bára 27.10.2019
Jé no tak to je bezvadný že se tam jedeš podívat! Já bych se taky ráda jela aspoň občas podívat třeba s našima tam, kde jsem byla, jenže ono je to s nima těžký. Fuj, za Hitlerem nechci, teda jedině kdyby byl ještě mimino a já bych mu zakroutila krkem aby nenapáchal to co napáchal za druhý světový války hnusák jeden. Nebo třeba ho sebrat rodičům a dát na vychování nějakejm lepším rodičům aby z něj nevyrostla taková zrůda.

Re: Re: Re: Re: Jen tak

Anna 05.11.2019
Dobře Báro nejlepší označení!
<< 72 | 73 | 74 | 75 | 76 >>

Přidat nový příspěvek