Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

SKA

Anežka 26.02.2020
Dobrý den paní Válková,
když jsem se přihlašovala do SKA bylo tam kromě spousty jiných výhod napsáno, že členové SKA se můžou stát postavou v bárovce a pan Petr Kopl by je namaloval. Nevím jestli bych o tuhle konkrétní výhodu měla zájem, spíš by mě zajímalo jestli opravdu jde ty výhody uplatnit. Třeby je tam vstup zdarma na vybrané knižní veletrhy, tak jestli to platí na svět knihy?

Re: SKA

Veronika Válková 26.02.2020
Milá Anežko, nevím, jestli jsi dobře rozuměla tomu, jak je to na stránce SKA napsáno. Nikdo se nemůže stát postavou v žádné bárovce. Ale je tu šance (a asi to bude cena v nějaké soutěži, sama nevím), že někomu pan Kopl namaluje obrázek, na kterém bude vypadat, jako by v té bárovce byl. Se všemi dotazy se obracej na ska@grada.cz

Re: oblečení

Magdalena 05.02.2020
Ahoj Báro,
měla Mandaléna stejné oblečení jako služky na zámku?
Předem děkuji za odpověď

Re: Re: oblečení

Bára 05.02.2020
No to já nevím protože nevím jaký služky na jakým zámku a kdy

Re: Re: Re: oblečení

Magdalena 06.02.2020
No, za Marie Terezie

Re: Re: Re: Re: oblečení

Bára 07.02.2020
No ale kde za Marie Terezie? To měl služku skoro každej...

Re: Re: Re: Re: Re: oblečení

Magdalena 08.02.2020
V Schonbrnnu

Re: Re: Re: Re: Re: Re: oblečení

Bára 08.02.2020
No to ne, kde by na faře vzala takovej luxus

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: oblečení

Magdalena 08.02.2020
Děkuji

Karel IV.

Julča 31.01.2020
Milá paní Válková , zas jsem si listovala knihou Karel IV. Únos vPaříži a poté hledala Blanku/Markétu z Valois . Našla jsem si že Karel možná skutečně unášel Blanku , ale není to jisté . Co jsi o tom myslíte vy?
Hezký víkend přeje Julča
<< 68 | 69 | 70 | 71 | 72 >>

Přidat nový příspěvek