Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Re: Pražské povstání

Veronika Válková 26.04.2020
To jsem moc ráda! Napiš mi, až budeš mít knížku přečtenou, jak se Ti líbila.

Překlep

Bětka 25.04.2020
Dobrý den, právě čtu knihu Mezi indiány. Nevím jestli to víte ale na straně 22 na 4. řádku máte překlep. Místo indiáni tam je inidáni.

Re: Překlep

Ver 26.04.2020
Milá Bětko, odepisovala jsem Ti, ale nějak se to tu neobjevilo... Psala jsem, že se snažíme všechny literní chyby vychytávat a opravovat v dotiscích. Je možné, že už je chyba opravená, ale Tobě se dostalo do rukou první vydání. Každopádně děkuji a předám paní redaktorce.

Soutěž na rádiu Junior

Nela 20.04.2020
Dobrý den, ráda bych se zeptala na soutěž v rádiu Junior. Jedinou otázku na posluchače, kterou jsem zaznamenala, byla, jestli je v našem okolí nějaká fontána. Je toto soutěžní otázka? (Já bydlím v Čerčanech u Benešova, nejbližší je až ve Vlašimi.)
Předem děkuji za odpověď,
Nela

Re: Soutěž na rádiu Junior

Veronika Válková 21.04.2020
Milá Nelo, to já nevím, já jsem celý pořad neslyšela, byla jsem na telefonu jenom těch pár minut, co jsem mluvila. To by ses musela zeptat přímo v Rádiu Junior, jak to organizovali.

Nová kniha

Karluš 17.04.2020
Dobrý de, chtěla bych se zeptat, kdy vyjde nová kniha.

Děkuju Karluš

Re: Nová kniha

Veronika Válková 17.04.2020
Milá Karlo,
v pondělí to budou dva týdny, co odešla do tiskárny. Většinou to trvá týdny tři nebo čtyři. Já myslím, že nejpozději na začátku května.

Doloženo či domyšleno

Filip 10.04.2020
Dobrý den
Chtěl bych se zeptat na dceru svatého Václava, co je ve vašich knihách historicky doloženo a co doplnělo, mě totiž počátky přemyslovců a jejich rodinné spojky velice zajímají.
Děkuji za odpověď

Re: Doloženo či domyšleno

Veronika Válková 10.04.2020
Milý Filipe, dcera svatého Václava je fikce. Mohla žít, ale nemáme o ní zprávy, pouze o Václavovu nemanželském synu Zbraslavovi. Václavova manželka je pravděpodobná, je to jedna z teorií, kdo Václavovu ženou mohl být. Ženatý byl určitě. Hezké velikonoce

Re: Re: Doloženo či domyšleno

Filip 10.04.2020
Děkuji za odpověď, chtěl jsem si jen ujasnit informace
<< 65 | 66 | 67 | 68 | 69 >>

Přidat nový příspěvek