Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Telefon

Julča 17.05.2020
Milá Báro,
zní to asi divně, ale já jsem to musela napsat. Právě jsem dočetla Prážské povstání ( jediná bárovka kterou jsem neměla přečtenou) a mám hroznou radost. Jak čtu tvoje knihy tak tvé trable sdílím. Mám hroznou radost že jsi dostala mobil! Ať ti slouží!

Re: Telefon

Bára 18.05.2020
Jé děkujůůůů! Já mám taky radost. Akorát mě mrzí, že si ho nemůžu brát sebou do minulosti, já bych tam fotila jak vzteklá, ale asi by mi ho třeba sebrali a upálili mě jako čarodějnici a taky kde bych si ho nabíjela, žejo...

rozhovor na rádiu junior a pražské povstání

Anežka 13.05.2020
Dobrý den, mám strašně ráda bárovky a když jsem se dozvěděla že budete mít rozhovor v rádiu, musela jsem si to poslechnout. A asi hodinu po tom rozhovoru tam byla soutěž. Hrozně moc bych Vám chtěla poděkovat,(i když nevím, jestli je to díky Vám) že cena byla Vaše knížka, protože jsem jí vyhrála a už se strašně těším až si jí přečtu.
Anežka

Re: rozhovor na rádiu junior a pražské povstání

Veronika Válková 14.05.2020
No Anežko, to je paráda!!! To Ti moc a moc gratuluju! Mám velkou radost a jsem moc ráda, že jsi mi to napsala. Myslím, že se soutěžilo o tři nebo o čtyři knížky, tak by mne zajímalo, jestli ty ostatní vyhráli také "bárovkáři", nebo třeba někdo, kdo Báru ještě nezná - a teď se do ní prostě zamiluje.
Doufám, že se Ti bude knížka líbit. užij si ji a měj se hezky.

Pražské povstání

Magda 26.04.2020
Dobrý den,
hrozně se těším na tu novou knihu.Přečetla jsem si dvě kapitoly, které mi poslalo nakladatelství Grada.Vypadá to moc dobře!

Re: Pražské povstání

Erik 26.04.2020
Můžu se tě zeptat, jak je možné ,že to posílají, to musíš být asi zaregistrovaná že?

Re: Re: Pražské povstání

Magda 26.04.2020
Jo, jsem členem společenství kouzelného atlasu.

Re: Re: Re: Pražské povstání

Erik 26.04.2020
Aha to já taky , ale já jsem myslel jestli nejsi zaregistrovaná na gradě.A to jsi jim musela nějak do SKA napsat , aby ti to poslali.

Re: Re: Re: Re: Pražské povstání

Veronika Válková 26.04.2020
Pokud jsi členem SKA, tak dostáváš první dvě kapitoly automaticky, nemusíš o nic psát. Pokud Ti mail nepřišel, ozvi se do Grady - možná to posílají postupně, členů je hodně.

Re: Re: Re: Re: Re: Pražské povstání

Erik 27.04.2020
Aha díky já jsem členem SKA možná už to teď na mailu mám. Jinak díky moc Vám i Magde
<< 64 | 65 | 66 | 67 | 68 >>

Přidat nový příspěvek