Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

j

k 04.06.2021
ll

Výběr témat nových Bárovek

Šárka T. 02.06.2021
Dobrý den paní Válková,
témata nových Bárovek jsou velmi zajímavá. Škoda že se do výběru nedostalo Peru, protože o Bářiných dobrodružstvích v jižní Americe zatím nic nevyšlo :( Bárovky jsem začala číst jako dospělá, škoda že v mém dětství takové knihy nevycházely, protože dějepis byl můj oblíbený předmět. Teď je čtu, když mám volný čas. Snad je jednou "přelouskám" všechny. První má přečtená bylo Terezínské ghetto, následovalo Japonsko, Vznik Československa 1918 a teď jsem začala číst Boj o Ameriku :)

S pozdravem a přáním stálé tvůrčí inspirace

Šárka T.

Re: Výběr témat nových Bárovek

Veronika Válková 02.06.2021
No, museli jsme ze sedmi vybrat čtyři a rozhodnutí padla zatím na tato. Ale Peru ze zřetele nepouštím, chtěla bych ho mít v další "várce", už kvůli tomu skutečně existujícímu geoglyfu Barči.

Re: Re: Výběr témat nových Bárovek

Šárka T. 02.06.2021
Děkuji za odpověď, budu se těšit. Je mi jasné, že se kniha plná historických faktů nenapíše přes noc. Bárovky mám ráda, protože si drží úroveň a nepřevládá kvantita nad kvalitou :)

Re: Re: Re: Výběr témat nových Bárovek

Veronika Válková 02.06.2021
Tak to mne opravdu hřeje u srdce. Toho se totiž děsím jako čert kříže.

Bára

Market 02.06.2021
Ahoj Báro, představ si, že mám spolužačku která vypadá jako ty! (Dle popisů v knize snad úplně stejně :D)

Přeji pěkný den ve škole
Market

Re: Bára

Bára 02.06.2021
Jůůůů! Jako fakt???

Re: Re: Bára

Market 03.06.2021
Ano, proč bych lhala? :D
Přeji Ti i paní Válkové krásný zbytek dne i týdne
Markéta K.

Terezín

Lenka 29.05.2021
Dobrý de paní Válková, Vaše knížky jsem začala číst letos v lednu a jsou fakt super a dozvídám se znich pořád nové věci. Včera jsem dočetla Terezín, byla to asi zatím nejsmutnější bárovka, kterou jsem četla, ale zase by si zní měl aspoň každý uvědomit, že válka je opravdu příšerná. Ale chtěla jsem se zeptat, jak to bylo s tou Republikou ŠKID, úplně jsem to nepochopila.
Děkuji předem za odpověď a těším se na další bárovky.

Re: Terezín

Veronika Válková 30.05.2021
Milá Lenko, jsem ráda, že Tě bárovky tak chytly. Co se Tvého dotazu týče, hodně informací najdeš tady:
https://www.vedem-terezin.cz/republika-skid.html
<< 34 | 35 | 36 | 37 | 38 >>

Přidat nový příspěvek