Můžete si popovídat o čemkoliv, co vás ohledně Bářin cest do minulosti zajímá, ale jsou zakázána všechna sprostá slova!  A pozor - slovo "sranda" je také sprosté, takže ani to se tu nesmí používat.

Několik let nebylo nutno mazat příspěvky, protože všichni dokázali komunikovat slušně. Bohužel, i na Bářích webovkách se objevili truhlíci, jejich příspěvky obtěžují ostatní... A tak budu mazat.

Na kus řeči

Re: Re: Ötzi

Veronika Válková | 09.04.2024

Milá Amálko, Ötziho samozřejmě znám. Ale psát se mi o něm nechce, je moc zprofanovaný. Krom analýzy kosterních pozůstatků se o něm nic neví, takže bych si musela stejně všechno vymyslet, a to si to můžu vymyslet i o úplně fiktivní postavě, proč zrovně o něm, že? To je jako bych se v Pompejích snažila naroubovat nějaký příběh na kosterní pozůstatky v některých domech. Mně to připadá takové samoúčelné. Jinak jsem pochopitelně ráda, že Tě moje knížky baví,a doufám, že při dvaceti nezůstane!

Re: Re: Re: Ötzi

Amálie | 09.04.2024

Chápu paní spisovatelko jen mě to napadlo.
Věřím že si celou sérii dočtu a těším se na pokračování ať bude o čemkoliv

Re: Re: Re: Re: Ötzi

Veronika Válková | 09.04.2024

Jasně - já jsem ráda, když mi čtenáři píšou nápady. Někdy se nepotkáme (třeba fakt nebudu psát o Sisi nebo o Titaniku), někdy je to inspirativní. Kdybys měla zase někdy nějaký nápad, klidně napiš. A užívej si bárovky.

Re: Re: Re: Re: Re: Ötzi

Amálie | 10.04.2024

Dobře paní spisovatelko.
Bárovky si užívám naplno.
Děkuji moc za inspirativní četbu
(teď před pár dny jsem dočetla Terezínské ghetto

Vikingové- Záhada rohatých přileb

Kateřina Špaláková | 04.04.2024

Milá paní Válková
děkuji moc ze skvělou knížku o vikinzích. Která mě rozesmála případně i rozplakala.
Protože byla knížka tak k kmoc napínavá že jsem jí dočetla ten samý den co jsem jí začala číst.
Spoustu informací které jsem nevěděla, spousta boje tedy bitev.
Je to přímo kouzelná knížka a v ní je hodně kouzelných okamžiků

Re: Vikingové- Záhada rohatých přileb

Veronika Válková | 06.04.2024

Milá Katko, jsem ráda, že Tě knížka tak zaujala. Teda, přečíst ji za jeden den! To tě musela opravdu hodně bavit. To mám radost.

Leonardo da Vinci

Andrea | 03.04.2024

Dobrý den paní Válková chci Vám poděkovat za krásnou knížku jménem Leonardo da Vinci.
Děkuji mockrát.
Ps. Mám otázku na Báru : Když se vrátíš z minulosti, žiješ ještě tím co se odehrálo v minulosti? Že např. si pořád musíš představovat jak by si různé domácí práce dělala v minulosti např. luxsování = zametání koštětem.

Re: Leonardo da Vinci

Veronika Válková | 04.04.2024

Milá Andreo, jsem moc ráda, že se Ti knížka o Leonardovi líbila. Koukám, že teď docela frčí :)

Re: Leonardo da Vinci

Bára | 04.04.2024

No... zametání si asi nepředstavuju, protože normálně tam kde nemáme koberce zametáme. Já hodně vzpomínám spíš na lidi, protože po některejch se mi jako fakt dost stejská a ještě si neumím zařídit, abych se za nima dostala zpátky když chci já a ne když se uráčí atlasovi.

Pochválení

Eva Davišková | 02.04.2024

Dobrý den paní Veroniko Válková, zatím jsem od Vás četla jen Leonarda da Vinci, Egypt,Mezopotámii, Dobu ledovou,Koreu, Marii Terezii : Zamilovaný dragoun a Tajnosti císařských komnat ale i tak věřím že Vás můj příspěvek potěší. Podle mě se jedná o pěti- hvězdičkovou četbu která dodá čtenáři chuť bádat a zjišťovat co se stalo z postavami u kterých se úplně neví kdy zemřeli koho si vzali atd. Například já hned po přečtení Marie Terezie Tajnosti císařských komnat začala bádat o Marii Alžbětě, Marii Anně a Marii Kristíně.Věřím že se k těmto knížkám vrátím a přečtu si je ještě jednou ( nebo dvakrát). Děkuji mockrát že jste tito knížky napsala.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek